SWISS-LINIGER – już od 2001 roku!

.

W roku 2020 uruchomiliśmy nasz całkowicie nowy obiekt produkcyjno-magazynowy na terenie ŁÓDZKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ w Kutnie o powierzchni ponad 3000m2 gdzie uruchomiliśmy najnowocześniejszą w Polsce linie do obróbki i hartowania szkła płaskiego. Łączne środki przeznaczone na ten cel przekroczyły kwotę 10 mln złotych netto.

Od kilkunastu lat prężnie rozwijamy się, oferując naszym Klientom najwyższej klasy produkty. Stworzyliśmy dynamiczne przedsiębiorstwo, które cały czas rozwija się i unowocześnia, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom Klientów i norm. Misja firmy Liniger to osiągać doskonałość i być najlepszym dzięki wiedzy, doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Pragniemy wyznaczać nowe standardy wśród producentów wyposażenia łazienek. Od powstania firmy zasilamy rynek polski oraz niemiecki, ciesząc się zadowoleniem oraz zaufaniem Konsumentów w kraju i za granicą. Zaufanie to umacnia fakt, że nasze produkty są składane tylko w Polsce. Nad jakością wykonania naszych wyrobów czuwa kilkunastoosobowy zespół kontrolny, którego znakiem rozpoznawczym jest perfekcja działania. W rezultacie do Klientów trafiają tylko wyroby bez wad.

 

LINIGER – perfekcyjne dopełnienie piękna Twojego domu

Firma MARIUSZ RAKSZAWA „DOMARKET” otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich w wysokości: 921 798,00 PLN na realizację projektu nr POIR.02.03.05-32-0017/19, pn. „Wdrożenie dwóch nowych projektów wzorniczych w postaci bezprogowych kabin prysznicowych dedykowanych wykorzystaniu przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz osoby starsze.”

Celem projektu jest całkowite zniesienie barier towarzyszących osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i osobom starszym w procesie zakupu, jak i użytkowania kabin prysznicowych dedykowanych ich potrzebom.

Całkowita wartość projektu: 1 779 810,00 PLN

Napisz wiadomość